"Enter"a basıp içeriğe geçin

Endüstriyel Ethernet Teknolojileri

Endüstriyel ethernete dayalı ağ çözümleri konusunda Türkiye’de endüstrisinin en fazla tecrübeli hizmet veren firmalarında birisidir.

Sistem bileşenlerinde, aksesuarlarda ve küresel varlığı olan birleşik yönetim yazılımında bir uzman olarak ,müşterilerimize kapsamlı uzmanlığımızı erişilebilir hale getiriyoruz.

Endüstriyel Ethernette kullanılan teknolojileri şöyle açıklayabiliriz:

Hassas Zaman Protokolü (PTPv2)

PTP , Ethernet şebekeleri üzerinden alt mikroskop alanda oldukça hassas saat senkronizasyonu sağlar.

Paralel Yedeklilik Protokolü (PRP)

PRP network yedekliliği yaratmak için bir protokoldür ve şimdi ilk kez gerçekten kesintisiz veri iletişimi ile kurulabilir. (“Geçiş süreleri”  0ms).

Ethernet Üzerinden Güç(PoE)

PoE – Veri kablosu aracılığıyla raydan(rail) omurgaya güç dağıtımı.

Clear space kablosuz

Parazit yapan radyo frekanslarının ve çok yönlü ESD korumasının ortadan kaldırılması.

Gömülü Ethernet Technolojisi

I/O, HMI gibi uç cihazlar içinde gömülü ethernet switchler ve sürücüler kurulu ağ maliyetlerini azaltabilir, network dizaynını basitleştirebilir, performansı arttırabilir ve daha esnek topolojilere erişim sağlayabilir.

Yüksek Erişimli Kusursuz Yedeklilik- (HSR)

HSR, öncelikli olarak, ortam yedekliliği oluşturmak için bir protokol olarak işlev görür ve şimdi ilk kez gerçek manada kesintisiz veri iletişimiyle kurulabiliyor. (“geçiş süreleri” 0ms). PRP’den farklı olarak,HSR öncelikli olarak (gereksiz şekilde bağlanmış) Ring topolojilerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.

Secured by Tofino

Tofino Endüstriyel Güvenlik Çözümü hızlı ve maliyet etkin bir biçimde kontrol ağınız içerisinde siber güvenlik koruması sağlayan yaygın bir güvenlik çözümüdür.

Zaman Hassas Şebekeleme (TSN)

TSN’i destekleyecek Hirschmann ürünleri aygıtların önünde görülebilir “TSN Ready” logosuyla tanımlanabilir.Bu logoyu taşıyan cihazlar yakın bir gelecekte piyasaya sürülecek bir güncelleme aracılığıyla gelecekte TSN’e entegreye hazır durumdadır.


Zamana Duyarlı Şebekeleme(TSN)

TSN, bugünün ve gelecekteki otomasyon ağlarının gereksinimlerini karşılamak için IEEE 802 Ethernet’i bir üst seviyeye taşıyor.
TSN, standart IEEE 802.1 teknolojisi ile şimdiye kadar mümkün olmayan ve  benzeri görülmemiş düşük uçtan uca gecikme ve çerçeve teslim hassasiyeti sunar. IEEE 802.1 ve IEEE 802.3 standardizasyonu farklı satıcılar arasındaki birlikte çalışabilirliği sağlayacaktır.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş