"Enter"a basıp içeriğe geçin

BAT867-R Industrial Wireless Access Point

BAT867-R endüstriyel kablosuz erişim noktası ile verileri hızla (saniyede 867  Mbps) iletin. Bu cihaz, yüksek hızlı IEEE 802.11ac veri hızlarını destekler ve Belden portföyündeki en hızlı kablosuz cihazdır.
Sağlam tasarımı, kompakt boyutu ve seçkin özellik seti yardım uygulamaları verimliliği ve performansı en üst düzeye çıkarır. BAT867-R  otomasyon ve makine yapımı  gibi alanlarda ve bütçelerin sınırlı olduğu endüstriyel ayarlar için idealdir.
Temel arayüzleri içeren Hirschmann, maliyet açısından etkili, yüksek hızlı bir çözüm sunar. Ayrıca, Hirschmann’ın işletim sistemi HiLCOS ile kapsamlı yönetim  ve güvenlik işlevlerine erişebilirsiniz.

 

  • Hızlı veri hızları – Bir IEEE 802.11ac radyo modülü ile 867 Mbps’e kadar yüksek hızlı veri aktarımını etkinleştirin. Ayrıca b/g/n standartlarıyla  uyumludur.
  • Endüstriyel tasarım – Endüstriyel pazarların zorlu gereksinim ve onaylarına uyun ve cihazınızın sinyal paraziti, titreşimler, EMC ve diğer özelliklere karşı dayanabileceğinden emin olun.
  • Maliyet-Etkili Çözüm – Bir radyo, bir Ethernet portu ve bir güç kaynağı gibi genel maliyetlerinizi düşürmek için tipik endüstriyel WLAN uygulamalarının gerektirdiği özellikler için ödeme yapın. Erişim noktası, istemci, yönlendirici veya köprü olarak kullanılabilir.
  • Güvenilir kablosuz bağlantı – Makinelerden gelen bilgileri kablosuz tabletlerden veya akıllı telefonlardan  izleyerek ve çalıştırarak esnekliğin keyfini çıkarın. Ayrıca, forkliftler ve otomatikleştirilmiş rehberli araçlar (automated guided vehicles AGV’ler) gibi hareketli araçlar için kablosuz bağlantı sağlayarak depolama verimliliğini artırın.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş