"Enter"a basıp içeriğe geçin

Belden demiryolu onaylı yeni data kablolarını tanıttı

Yenilikçi ve yüksek kaliteli sinyal iletim çözümlerinin lider tedarikçisi Belden, kapsamlı kablo ve konnektör, sağlam ethernet switch, router ve firewall ürün grubuna kritik görevdeki demiryolu ve bir çok taşımacılık uygulamaları için yüksek esneklikte ve yüksek performanslı ethernet data kablolarını da ekledi. 

 Belden demiryolu ve bir çok taşımacılık uygulamaları için özel bir data kablosunun tanıtımını yapmaktadır. Belden® BE43769 halojensiz Kat 5e Ethernet kablosu en üst demiryolu endüstrisi standartlarını karşılamaktadır. Bu özel üretim data kablosu tren-içi, terminal ve kontrol odalarının yanı sıra operatör ve yolcular için de gerçek zamanlı bilgilendirmede güvenilirlik sunar.

railway_data_cable_prrailway_data_cable_pr.jpg38351Yeni Belden BE43769 data kabloları sınırlı alanlardaki uygulamalarda optimum tesisat için mükemmel mekanik dayanım ve küçük bükülme yarıçaplarına sahiptir. -40°C ve +90°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Sinyal doğruluğu Belden’in Beldfoil® teknolojisinin getirdiği yüksek ekranlama ile güvence altına alınır.Tesisat hızlı bağlantı ve basit sonlandırma sayesinde oldukça kolaydır.Kablolar sahada montaj veya kalıp döküm kablo montaj ekipmanları için M12 konnektörlerle tümüyle uyumludur.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş