"Enter"a basıp içeriğe geçin

BGS Statik UPS

Borusan Güç Sistemleri, Statik UPS ürünleri ile müşterilerin güç ihtiyaçlarını tek kaynaktan çözmeyi hedeflemektedir.

upsBorusan Güç Sistemleri, Statik-Akülü Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) ile 10 kVA’dan 200 kVA’ya kadar çözüm sunabilmektedir. Borusan GüçSistemleri, kaliteli gücün işinizde nasıl önemli olduğunu bilir. En küçük güç sorununun bile ortadan kaldırarak sizi iş ve üretim kaybından korur. Kritik süreçlerde sisteminizi desteklemeyi ve bilgi işlem sistemlerinizi zararlı etkilere karşı korumayı sağlar. Sanayide en düşük işletme maliyeti ile karınızı artırmanızı sağlayarak, işinizi geliştirmeniz için size rahatlık sağlayacaktır.

Tek Noktadan Çözüm:

Borusan Güç Sistemleri, Statik Kesintisiz Güç Kaynağı çözümü ile jeneratör paketini tamamlar. Jeneratör ile statik kesintisiz güç kaynağının uyumunu temin eder. Tüm çözüme, tek noktadan ulaşmanızı sağlar. Bunun yanı sıra, satış sonrası hizmetleri aynı şekilde tek noktadan sağlanacağı için sizlere kalite ve hız açısından avantaj sağlar.

Genişletilmiş Grafik Ekran:

Borusan Güç Sistemleri’nin Kesintisiz Güç Kaynağı tasarımı ve teknik özellikleri beklentilerinizi tam olarak karşılar. Genişletilmiş grafik ekranı sizlere kullanım kolaylığı sağlar.

3 Yıl Garanti*:

Borusan Güç Sistemleri Statik UPS ürün ve yedek parça garantisi 3 yıldır. Tesisinize Borusan Güç Sistemleri UPS kurun ve kritik süreçlerde güç ile ilgili oluşabilecek sorunlardan kurtulun.

* Akü çeşitleri dışındaki komponentler için geçerlidir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş