"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ziyaretçi Takip Sistemi

Proje : HSBC Bankası Merkez Binası Ziyaretçi Takip Sistemi

Kuruma giriş çıkış yapan ziyaretçilerin kontrol altına alınmasını sağlayan, kartlı geçiş sistemi ile entegre çalışarak, kayıt yaptırmamış ziyaretçi girişini otomatik olarak engelleyen, gelişmiş istatistiki raporlamalar sunan yazılım sistemidir.

Anahtar Ürünler

[slideshow_deploy id=’132′]

Proje Detayları

Söz konusu sistem, bir kuruma giriş çıkış yapan ziyaretçilerin takibini sağlamaktadır. Giriş noktalarında bulunan personel bilgisayarlarında çalışan giriş / çıkış modülü sayesinde, ziyaretçilerin kaydı yapılmakta ve entegre olarak çalıştığı kartlı geçiş sistemi ile ziyaretçi kartının aktif / pasif yapılması sağlanmaktadır.

Admin kullanıcısı ekranlarında ise, her türlü esnek raporlama yapılabilmektedir. Bu sayede geçmişe yönelik her türlü ziyaretçi hareketi zaman, yer, kişi, v.b. alanlara göre raporlanabilmektedir.

Proje Parametreleri

Çok kullanıcılı client/server mimari, Sql Server veritabanı sistemi, sistem programlama, entegre kimlik tarayıcı, otomatik mail gönderimi, admin tarafından, diğer operatörlere mesaj bırakma özelliği.

Çözüm

Sql server veritabanı altyapısı kullanılarak, giriş çıkış hareketleri depolanır. Kartlı geçiş sistemi ile, sistem düzeyinde entegrasyon sağlanılarak ziyaretçi kartı aktif/pasif yapılır. Bu sayede ziyaretçi çıkışı yapıldığında, o ziyaretçinin aldığı kart otomatik olarak pasif hale gelir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş