"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni Lumberg Automation Gigabit Ethernet Konnektörler

Belden son zamanlarda Lumberg ürün yelpazesine yeni Gigabit Ethernet konnektörler ekledi. Yeni konnektörleri bu kadar özel kılan şey nedir? Bu Ethernet konnektörlerinin tümündeki özel koruyucu güçlü elektromanyetik alanların mevcut olduğu yerlerde bile güvenilir veri transferi sağlamaktadır. Özel korumalı konnektörlerin kompakt tasarımı, güvenilir iletimi sağlamak için ayrık tel çiftini kapsar.

konnektor

Yeni Gigabit Ethernet konnektörler 10Gbps kadar veri hızını destekler. Böylece, bu konnektörler ağınızı gerçek bir veri yoluna dönüştürebilirler , çünkü ürünlerin hepsi maksimum bant genişliği sağlar. Onlar ayrıca son derece sağlam olduğu için, en zorlu çevre şartlarında bile kullanılabilirler. Hem M12 hem de RJ45 bağlantı teknolojisi mevcut olan konnektörler, maksimum veri hızı sağlarlar ve yerinde takılabilir ve flanş modelini veya fiş ve bağlantı kablolarını eşit olarak uygulamaya olanak verirler. İlaveten, Gigabit Ethernet konnektörler aşırı sıcak ve soğuğun yanı sıra en zorlu çevre koşullarına bile dayanabilirler, böylece yüksek düzeyde kullanılabilir ve uygun maliyetli çözümler sunarlar.

Peki yeni Lumberg Gigabit konnektörleri nerede kullanmalısınız? Korumalı konnektörler hem yüksek bant genişliği hem de güvenli veri aktarımına bağlı olan uygulamalar için idealdir. Yüksek bant genişliği video gözetim ağları, bilgi-eğlence sistemleri, ulaşım araçları ( M12 konnektörlerinin titreşim ve darbelere karşı anahtar olduğu yerlerde) ve trafik kontrolü gibi dış mekan uygulamalarının hepsine mükemmel uyar.Yenilikçi koruma konsepti sayesinde, Gigabit Ethernet konnektörü her zaman güvenilir veri iletişimi sunuyor. Kalıplı kablo ve saha-takılabilir versiyonları (gerekirse kablo uzunlukları dahil) mevcut olan konnektörler, devreye alma için pratik ve uygun maliyetlidir. Yeni Lumberg Gigabit Ethernet konnektörleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ürün bültenini indirebilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş