"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dacel Mühendislik, Siemens SPS IPC Fuarı’nda

Dacel Mühendislik, tecrübesine dayalı başarıları ile günümüze kadar birçok gelişmiş Scada sistemlerinde rol almıştır. Sıfırdan başlayarak tesise özel çözüm odaklı projeleri ile defalarca başarıya imzasını atmıştır. Halihazırda bir Siemens SIMATIC Partneri olan Dacel Mühendislik yenilikçi SCADA çözümleri ile gücüne güç katarak ilerlemektedir.

Siemens tarafından Yenilikçi SCADA Çözümleri adı altında,  Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Berlin’de bulunan Mitte Kongre Merkezi (CCN Mitte)’de düzenlediği, 2017 SPS IPC fuarında Dacel Mühendislik  ülkemiz adına gurur verici bir şekilde temsilde bulunmuştur.

Dacel, Online İstatistiksel Süreç Yönetimi SIMATIC SCADA sistemleri hakkında yürüttüğü projeleri burada sergilemiş ve büyük ilgi toplamıştır.  SIMATIC WinCC SCADA ve SIMATIC Endüstriyel Otomasyon, Online İstatistiksel Süreç Yönetimi temeli kalite ve verimliliği arttırmaya dayalı olarak dahil olan tüm parametreleri görüntüleyerek işlemek ve çözüm üretmektir. Bunun yanısıra CP değerleri tanımlanabilir bu sayede projenize özel raporlama ve süreç yönetimi sağlayabilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş