"Enter"a basıp içeriğe geçin

OWL 3G Endüstriyel GSM Router

Tek ve güvenilir bir üründe ,arttırılmış yönlendirme fonksiyonları ve gelişmiş güvenlik imkanları sağlar. Web arayüzleri geniş bir kurulum setini destekler ve açık LINUX platformu onu müşteri isteklerine uygun düzenleyebilmek için kolay hale getirir.

Productbutton_Channel_OWL-3G

Farklılıkları: OWL 3G’nin güvenilir ve sağlam uzaktan erişim imkanlarıyla  problemler çabucak çözülebilir ve destek maliyetleri ciddi bir biçimde azaltılabilir.

Makine imalatcıları, sistem integratörleri ve otomasyon satıcıları kablolu ağların olmadığı durumlarda bağlantılar gerçekleştirebilirler. Yerine gitmeden makineleri görüntülemek ve sorun gidermek mümkün.

Ek Faydalar:

Çift SIM kartlar, ağa en yüksek erişimi ve büyüyen güvenlik kaygılarını adres gösteren entegre güvenlik duvarı korumasını garanti ederler.

Kullanılan basit Web arayüzü çok yönlülük ve konfigürasyonu arttırır.

OWL 3G’nin açık LINUX platformu gelişmiş kişiselleştirme için olanak tanır.

Uzak erişim endüstriyel ekipmanları uzaktan görüntüleme ve kontrol , yerinde ziyaretleri minimize etme ve maliyet tasarrufu teslim imkanı sağlar.

Hedef Uygulamalar: OWL 3G ,en mümkün güvenlik sağlarken yüksek-performanslı dağıtım gerektiren güç iletim ve dağıtım ve makine yapı ayarları gibi endüstriyel ekipmanlar için dizayn edilmiştir

OWL 3G ayrıca aşağıdaki endüstriyel sektörler için de uygundur:

  • Su ve atıksu
  • Rüzgar ve güneş enerjisi
  • Güvenlik
  • Taşımacılık

OWL 3G hakkında daha detaylı bilgi için ürün sayfasını burdan tıklayabilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş