"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kontrol Mühendisleri Mühendislerin Tercihleri Ödülleri’ ni (Engineers’ Choice Award) kazandı!

Son 26 yıldır her yıl, “Kontrol Mühendisliği” önemli sorunları çözen  yenilikçi ürünler için ‘Mühendislerin Tercihleri Ödülleri’ ni  sunmaktadır. 26. Yıllık, ‘Kontrol Mühendisleri Mühendislerin Tercihleri Ödülleri’ , baskı ve dijital hedef kitlesi tarafından seçilen, 2012 yılında tanıtılan, en iyi kontrol, enstrümantasyon ve otomasyon ürünlerinin 29 kategorisine açıkça ışık tutar. Bu ödülü 2013 için Network Entegrasyon – Ethernet Donanım kategorisinde,Hirschmann RSP Switchler kazandı!

rsp

Anahtar görev- kritik network  ihtiyacını karşılamak ve  yüksek kullanılabilirlik için Hirschmann RSP Switchler sıfır geçiş süresi sağlayan yedekleme özellikleri sunuyor. Gerçekten de, makine ve sistemlere erişim için kesintisiz veri iletişimi sağlayan ilk ürün Hirschmann’ın RSP Switchleridir .Sıfır geçiş süresi daha fazla verimlilik ve karlılık sağlar. Switchlerin network  saldırılarına karşı sorunsuz koruma sağlamak için kapsamlı güvenlik fonksiyonları vardır. Aynı zamanda hassas senkronizasyonu desteklemesinden bu yana, sıkı ve gerçek zamanlı şartlara bağlı olarak güvenle network uygulamalarında bile kullanılabilirler.

Bu dayanıklılaştırılmış Switchler en zorlu ortamlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Sağlam, kompakt paslanmaz çelik gövde ile inşa edilen RSP Switchleri 70 ° C  sıcaklığa kadar çalışabilir.Ayrıca RSP’nin gerekli sertifikaları IEC 61850-3, IEEE 1613, EN50121-4 ve c (UL) 508 dahil olmak üzere onayların hepsi vardır.

Bir sonraki kritik uygulamalarınız için, yeni ödüllü Hirshmann RSP Switchlere bir göz atın!

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş