"Enter"a basıp içeriğe geçin

Endüstriyel ve Mağazacılık Uygulamaları için, Esnek ve Ekonomik İndikatör olarak Kapalı Gövde Kule Işıklar

tl50Banner Engineering’den EZ-LIGHT TL50,
1 ila-5 çeşit rengi istenen sırada sunuyor

EZ-LIGHT TL50 serisi Kule Işıklar, birden fazla rengin aynı anda yanmasına olanak tanıyan, hazır monte edilmiş bir dizi parlak gösterge ışığıdır. Birden beşe kadar farklı renklerde sipariş edilebilen yeni EZ-LIGHT TL50 göstergeler, çeşitli endüstriyel ve perakendecilik uygulamalarında kullanılmak üzere istenen sırayla dizilebiliyor. İstiflenebilir ışık kitlerinden daha hızlı ve daha kolay monte edilebilen bu ışıklar, standart M12 konnektör ile hazır olarak ya da kablo bağlantısı ile geliyor.

TL50 ışıklar, harici gösterge gerektiren makinelerin yanı sıra perakende satış noktası sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Endüstriyel uygulamaları; otomotiv, montaj, ambalajlama, malzeme taşıma, ilaç ve yarı-iletken ekipmanlarını kapsar. Görüntülenebilecek işlevler arasında makine açık/kapalı, malzeme veya bakım isteme, anlık süreç ya da etkinlik göstergesi sayılabilir.

tl50_2

EZ-LIGHT TL50 göstergeler, makinelerin üzerine doğrudan monte edilebilir

50 mm çaplı LED’ler, çok az enerji tüketimiyle kolayca görülebilir uzun ömürlü durum göstergesi sağlar. 100.000 saat ışık ömrüne sahiptirler. Cihazın gri gövdesi, çevre ışığının hangi ışıkların yandığı konusunda işletmeni şaşırtmasını önler. Üniteler herhangi bir kombinasyonda ya da renk tekrarı dahil, beyaz, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil sırasıyla sipariş edilebilir. Sesli alarma (buzzer) ek olarak en çok dört renge kadar yanabilen modeller de mevcuttur. Işıkların bağlantısı ayrı ya da aynı anda gösterge sağlamak üzere yapılabilir. Örneğin, bir ışık hem yeşil (“çalışıyor”) hem de mavi (“servis gerekli”) yanabilir.

Banner EZ-LIGHT ailesindeki diğer ürünler gibi, standart taban ve çeşitli aparatlar sayesinde TL50’nin montajı kolaydır. Göstergeler, kablo seçimine göre hem PNP hem de NPN devrelerle aydınlatılabilir. Bu iki modlu esneklik, orjinal ekipman üreticilerinin farklı parçalardan stoklarında daha az sayıda bulundurmalarına olanak tanır. Cihazlar IP67 koruma sınıfına sahiptir.

tl50_3

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş