"Enter"a basıp içeriğe geçin

ENDÜSTRİYEL VE BASINÇLI YIKAMA ORTAMLARI İÇİN VISION SENSÖR

Banner Engineering’den, kapalı gövdesiyle IP68 koruma sınıfında olan görüntü işleme sensörü, zor endüstriyel ve basınçlı yıkama koşullarına meydan okuyor. PresencePLUS P4 OMNI cihazının nikel kaplamalı dayanıklı alüminyum gövdesi, şok ve titreşime karşı toleranslıdır. Renkli ve gri skalalı modeller mevcut olup, her ikisi de geniş kapsamlı denetleme yazılım araçları ve dokuz dilde yazılım desteği içerir. Ünite bağımsız olup, ayrı bir kontrolör gerektirmez.

Yeni Kapalı Gövdeli PresencePLUS P4 Görüntü İşleme Sensörü, aralarında aşağıdakilerin de bulunduğu birçok uygulamada kullanılabilir:

 • Etiket hizası denetleme
 • Renk doğrulama ve eşleştirme
 • Hata algılama
 • Ambalaj denetleme
 • Montaj doğrulama
 • Dolum seviyesi algılama
 • Yapıştırıcı uygulamalarını denetleme
 • Flakon (şişe) kapağı denetleme
 • Delik denetleme
 • Yön doğrulama
 • Parça veya model tanımlama
 • Hata kontrolü
Banner Engineering’den yeni Kapali PresencePLUS P4 OMNI Görüntü Sensörü, birden fazla özelligin ayni anda denetlenmesine olanak tanir.
PresencePLUS P4 OMNI sensörleri, IP68 sinifindaki gövdesi sayesinde darbeye, titresime ve basinçli yikama kosullarina dayaniklidir. 
PresencePLUS P4 OMNI Görüntü Isleme Sensörlerinin Opsiyonel Barkod Okuma kapasitesi, montaj islemlerinde parça izleme ve dogrulama faaliyetlerini destekler.
PresencePLUS P4 OMNI Görüntü Isleme Sensörleri tarafindan ayni anda gerçeklestirilen dolum düzeyi ve kapak denetleme islemleri, ilaç üretiminde daha iyi kalite kontrolü saglar.

Sensör, aralarinda gida ve içecek, ilaç, otomotiv, ambalajlama, malzeme tasima ve baski endüstrilerinin de bulundugu çesitli sektörlerde kullanilmak için tasarlanmistir. Genis kapsamli özellikleri ve rekabetçi fiyati, rakiplerine göre üstün fiyat/performans orani saglar.

Içerdigi, konum, analiz ve geometri araçlari sayesinde, sensör birden fazla özelligin ayni anda denetlenmesine olanak taniyarak karmasik uygulamalarin üstesinden gelir. Banner Engineering’in tüm PresencePLUS sensörlerinde bulunan sezgisel kullanici arayüzü, kurulum ve çalistirma islemlerinin kolayca yapilmasini saglar. Ingilizce, Fransizca, Almanca, Italyanca, Ispanyolca, Portekizce, Japonca, Basitlestirilmis Çince ve Geleneksel Çince olmak üzere dokuz dil desteklenmektedir.

Modeller, 640 x 480 çözünürlükte veya daha büyük alanlari daha fazla detayla denetlemek için 1280 x 1024 çözünürlükte mevcuttur. Islevsel opsiyonlar arasinda 2 boyutlu (2D) ve 1 boyutlu (1D) Barkod Okuma, Optik Karakter Tanima/Dogrulama (OCR/OCV) ve Bead (Egrisel çizgi ) Denetimi sayilabilir. Lens Kapaklari ve IP68 LED Kizilötesi, Kirmizi, Yesil, Beyaz veya Mavi Halka Isiklari aksesuar olarak sunulmaktadir.

Banner Engineering, dünyanin önde gelen görüntü isleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik algilayicilar, indikatör isiklari, makine emniyet sistemleri, hassas ölçme ve denetleme sistemlerinin yani sira kablosuz ag ürünleri üreticilerinden biridir. Sirket, tüm dünyada yerel uygulama destegi saglamaktadir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş