"Enter"a basıp içeriğe geçin

Endüstriyel İlerleme İçin Temel Bilgiler-5/5

Ekim ayında yapılan ITxpo organizasyonu sırasında, üretim kuruluşlarının teknolojik gelişmeler için 2013 yılı boyunca 3.7 trilyon Amerikan Dolarının üstünde harcama yapacaklarını öngörmüştür. Bu rakamın 2015 yılı itibariyle; 4 trilyon Amerikan Dolarına yükselmesi beklenmektedir. Teknolojideki hızlı büyüme, üreticilerin iş yapış şekillerini de önemli ölçüde değiştirmektedir.

infographic-large

IPad ve diğer mobil cihazlar gibi yenilikçi teknolojiler, fabrika alanında daha geniş bir hareket kabiliyeti – IT ve operasyon departmanlarına işlerini yapmak için destek- sağlamaktadır. Varlık yönetimi optimizasyonu ve IT ve operasyon departmanları arasında artan işbirliği (söz konusu yenilikçi araçların da yardımıyla) çarpıcı bir biçimde örgütsel verimliliği de yönlendirmekte, masrafların aşağı inmesini ve iş akışının iyileşmesini sağlamaktadır.

İyi tasarlanmış altyapılar, daha yüksek bir çeviklik kabiliyeti- üreticilerin anlık değişimlere uyum sağlayarak piyasaya ve müşteri taleplerine karşılık vermelerini- sağlar. Fiziksel ve sanal tehditlerin riskini hafifleten yeni güvenlik teknolojileri, daha iyi çalışma ortamlarının ve mülkiyet hakkına tabi olan bilgileri güvenli bir şekilde koruma kabiliyetinin yolunu açıyorlar.

Ve Endüstriyel Eternet, tüm bu yenilikleri birbirine bağlayan en önemli tehdittir. Rekabet avantajını sürdürebilmek için; endüstriyel optimizasyonun bir sonraki dalgasına uyumlanmak üzere hazırlanmış bir iletişim altyapısına ihtiyacınız var.

 

Büyümenizi planlayın, uygulanması kolay bir altyapı kurun ve genişletin. Uzun vadeli performans ve güvenirlik için; ağır koşullara dayanıklı olabilecek bir iletişim ağ çözümü kurun. Sorun çıktığı zaman anında çözme konusunda yetkin destek ekibi kurun.

Belden ve Dacel olarak; her zaman ürünlerimizin ve müşterilerimizin arkasındayız. Kaliteden ödün vermemekle birlikte; 24/7 destek vermeye hazırız. Biz, servis sağlamaktan daha fazlasını yapıyoruz ve iş ortağınız olarak buradayız.

Verdiğimiz bilgi ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorunuz olursa; aşağıdaki yorumlar kısmına yazınız.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş