"Enter"a basıp içeriğe geçin

Endüstriyel İlerleme İçin Temel Bilgiler-3/5

Raporlar, üç yılın en düşük seviyesinden tekrar yükselişe geçen ABD üretiminin istikrarlı bir şekilde arttığını göstermektedir. Yükseliş indeksinden daha da ilginç olan, kuruluşların paralarını nereye yatırdıklarıdır. Sadece ABD’de bile üreticilerin kendi kuruluşları için teknoloji alanındaki girişimlere harcadıkları para 5.2 milyar Amerikan Dolarını geçmiştir.

Son zamanlarda yenilikçi teknolojiler örgütsel verimlilik ve ilerlemede kilit bir rol oynarken; eğer siz süreçle uyumlu olarak çabuk davranacak şekilde hazırlıklı değilseniz, avantaj yakalamak konusunda oldukça sıkıntı yaşayacağınız aşikâr.

Kuruluşların çevik olmaya ihtiyaçları var ki bu da; iletişim ağlarının kolayca genişletebilmesi, büyümeye uyum sağlaması ve geçiş sürecinin üstesinden gelmesi anlamına gelmektedir.

Birçok kuruluşun iletişim ağları ile ilgili takındığı geçici yaklaşımlar önemli bir şekilde adaptasyon kabiliyetlerini sınırlamakta ve büyümelerine ket vurmakta.

image002(1)

 

 

Her türlü iletişim altyapısı için durum aynıdır. Geçici kablo ve prizler yığınları çoğu zaman iş görürken; özellikle de tesis büyüyorsa ve siz yeni teknolojileri entegre etmeye çalışıyorsanız; uzun vadede sürekliliği sağlamak zordur. İletişim ağının herhangi bir bileşeni arızalanırsa, siz de kontrol kabiliyetinden veya bilgiden yoksun kalırsınız.

İyi tasarlanmış bir iletişim altyapısı, size bu tür durumlarda esneklik kabiliyeti kazandırır. Yeni teknolojiler hızlı bir şekilde eklenebilir ve bu da endüstriyel ortamlara etki eden değişikliklerin anında özümsenmesine ve ortaklıkların bile faaliyetler aksamadan değişmesine olanak sağlar.

Şimdi büyümeye hazırlanın ki; sonra zor durumda kalmayın.

Gelecek hafta risk konusunu ele alacağız. Bizi takip etmeye devam edin. 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş