"Enter"a basıp içeriğe geçin

ELABO Süreç Kontrol Sistemleri

Endüstrideki dinamik süreçleri görüntüleme ve kontrol etme sistemleri,veri ve enerji destek merkezleri,trafik ve finansal dünya (borsada satıcı büroları) muazzam zorluklara maruz bırakıldı. Bu alandaki elektronik ürünler çağın son teknolojisi ve çalışma alanı dizaynları optimal ergonomi sunar- Elabo yetkinlik spektrumu tam anlamıyla buna uyan bir profildir.

Çekirdek Kalite ve Bireyselleşme

Yüksek kalıcı kalite ,Elabo programını  proses kontrol odaları kurmak için diğerlerinden ayırır. Tüm indirme konseptleri, hem kişisel iş alanı ve hem de birbiriyle bağlantılı sistemlerin kurulumları bir daire veya daire sektörlerinde desteklenmektedir.

g

burada en çok dikkat çeken ise sistemin çeşitliliğidir:

Dış görünüş çokça modifiye edilebilirken daha iç kısımlar- yani desteklemeteknolojisi- özellikle aynı kalır.
Elabo süreç kontrol odaları değişim için hazırlanmıştır.

Herhangi bir zamanda yapı blok sistemi, bir monitör seviyeli kişisel çalışma alanı çözümlerinin birkaç monitör seviyeleri ile iç içe çözümlere genişlemesine izin verir.

elabo

Komple Çözümleri  Elabo tarafından seçmenin 5 önemli nedeni

Komple Oda Çözümleri

Elabo süreç kontrol sistemlerinin spektrumu,fonksiyonel temel elementlerden yüksek ayarlanabilir monitör duvarlarına kadar kapsar. Hatta kontrol istasyonlarındaki teknoloji bile modüler ve kolayca uygulanabilir.

Tasarım  ve teknik iş istasyonu sistemlerindeki birçok yıl , basit ahşap çözümlerindeki tüm alanlardakinden çok daha fazla fonksiyonelliği garanti eder.

Profesyonel Teknoloji Entegrasyonu

Elabo 1972’den beri teknik iş istasyonları üretiyor.Bir telefon ünitesinin  daimi olarak kurulu olması gerekse de ya da  bir kilit için tüm kontrol sistemi en iyi şekilde döşenmesi zorunlu olsa da, teknik elementlerin   profesyonel entegrasyonu her zaman için Elabo’nun güçlü yönlerinden olmuştur. Elabo çözümlerinin herbiri daima yüksek teknik seviyededir.

Genişleme için açık

Elabo tarafından yapılan süreç kontrol sistemleri fonksiyoneldir ve ergonomik açıdan çığır açmıştır ,diğer taraftan bir hayli dayanıklıdır. Yeni talepler herhangi bir zamanda seçilen genişlemeyle eşleştirilebilirler.

Ayrıca bütün bir yeniden düzenlemenin önünde duran hiçbirşey yoktur, modüllerin çarpraz uyumlu ve yıllar sonra bile genişletilebilir olmasından beri ; müşterilerimiz tarafından fazlasıyla takdir edilen bir hizmettir.

Temel sistemle kapak gereksinimlerini karşılamak zor olmalı,biz bu sorunu aynı yüksek kalite düzeyinin modifikasyonlarını kullanarak çözebiliriz.

Optimum Konsantrasyon

Odaklanmamış işlerin sonuçları-özellikle görüntülemede-sıklıkla trajiktir.

Bu kontrol odalarının dizayn aşamasında olabildiğince erkenden çeşitli bakış açılarıyla  gözlemlenmesinin sebebidir. Genellikle küçük detaylar en önemli olanlarıdır. Mobilyanızın bu yüksek gereksinimleri yerine getirdiğini bilmek ise güzel olandır.

Kişisel Tasarım Çalışma Alanları

Kontrol odaları bir şirketin yalnızca çekirdeği değildir. Burası aynı zamanda fonksiyonel teknoloji ve çekici dizaynın buluştuğu yerdir. Elabo süreç kontrol sistemleriyle tavizlere burada yer yok.   Renk düzeni veya şekil gözetilmeksizin, bir şirketin CI devamlılığı onun kontrol odalarında durmaz.   (The continuity of a company’s CI doesn’t stop at its control rooms, regardless of
colour scheme or form.)

Elabo – Esnek Tasarımda Modern Teknoloji!

elabo

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş