"Enter"a basıp içeriğe geçin

DAC-EL Mühendislik, Belden firmasıyla işbirliğini artırarak devam ettiriyor.

DAC-EL Mühendislik 2010 Kasım ayında davet edildiği Belden Preferred Partner Programı ile, Belden Grup bünyesindeki markalarla ilgili distribütörlük ve çözüm ortaklığı yükümlülüklerini tamamlamak amacıyla İstanbul Richmond Otel’de Belden IBDN eğitim programını organize etti. Belden’in Yapısal Kablolama ve Network Altyapı çözümleri ile ilgili ürünlerini Türkiye pazarına sunmak amacıyla ülkemizin önde gelen İletişim Sistemleri ve Network firmalarından Mer-pa ile işbirliğine giden Dacel Mühendislik, dünya genelinde haklı bir üne sahip Belden endüstriyel kablo ürünleriyle ilgili çalışmalarına da oldukça önem veriyor. Eğitim sonrası Belden’in sertifikalı sistem tedarikçileri’nden biri olan Mer-pa ise gerek ülkemizde gerekse de yurtdışında gerçekleştireceği projelerde Belden’in IBDN sistem çözümüne  pasif komponentleri için 25 yıl garanti verebilecek.

belden_richmond

Öncelikli pazarları medya/eğlence, bina, endüstri ve güvenlik sistemleri olan BELDEN, dünya çapında bir sinyal iletim çözümleri sağlayıcısıdır. Yüksek performanslı kablolar ve sinyal iletim ürünlerinin lider üreticisi olarak, BELDEN uzmanlık gerektiren – kablosuz teknolojiyi de kapsayan elektronik ve data networking uygulamalarında müşteri gereksinimlerini tümüyle karşılayabilir durumdadır.

Belden Kablo’nun Ana Pazarları :

Profesyonel medya yayıncılığı, eğlence ve genişband operasyonları – Radyo ve TV networklerinin, prodüksiyon stüdyolarının, profesyonel ses sistemlerinin ve kablo TV pazarının tüm gereksinimlerini sağlamak


Endüstriyel network, enstrümantasyon ve kontrol sistemleri – kablolama altyapısı ve tümleşik fabrika operasyonları sağlamak

Alarm, ses ve güvenlik sistemleri – Ticari işletmeler güvenlik ekipman tesisatları, yangın alarmı, turnikeler, geçiş kontrol, CCTV, PTZ kameralar ve ses sistemlerinde Belden kullanır.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş