"Enter"a basıp içeriğe geçin

Boğaziçi Köprüsünde Güvenlik Dacel’e Emanet

Boğaziçi Köprüsü üzerindeki CCTV analog kamera görüntülerinin AFI fiber optik video çeviriciler kullanılarak aktarılması projesi

Boğaziçi Köprüsü üzerinde giriş, çıkış, köprü trafik izleme, kontrol ve güvenlik amacı ile kullanılan kameraların görüntülerinin İşletme Bakım Mühendisliğine aktarımı koaksiyel kablo ile gerçekleştirilmekteydi. İşletme tarafından istenen modernizasyonda kamera görüntülerinin merkeze fiber optik hat üzerinden aktarılması projesi Dacel Mühendislik tarafından yüksek kalite ve güvenirlik sunan temsilcisi olduğumuz American Fibertek firmasının Fiber Optik – Video çeviricileri ile gerçekleştirilmiştir.

 

111

Köprü üzerinde konuşlandırılan 15 adet Analog kameranın belirli noktalarda oluşturulan fiber merkezlerinde toplanarak Single-mode fiber optik kablo üzerinden merkeze, kaliteli, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde aktarımı gerçekleştirilmiştir. Proje çerçevesinde Pano montajı, Ekipmanların devreye alınması, Fiber Optik Uç Sonlandırma gibi Süpervizörlük hizmetleri deneyimli ve eğitimli personellerimiz tarafından verilmiştir.

Tek Yorum

  1. A.Sinan kisakürek
    A.Sinan kisakürek 18 Eylül 2014

    bu projede yer almış olan bütün arkadaşlarımızı kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Bir cevap yazın

Paylaş