"Enter"a basıp içeriğe geçin

Belden Kablolar ile Bina Yönetim Sistemlerinizi Birlikte Oluşturalım !

Kablolama, asla bu denli önem kazanmamıştı hayatımızda. Her binanın, kamu veya özel sektör, hayatını sürdürdüğü kendi kendine yeten bir çevresi vardır.İki binanın birbirine benzerliği çok nadiren iki insanın birbirine benzerliği kadardır.Farklı ekonomik koşullar, tasarım, işlev ve performans ihtiyacı farklı çözümler gerektirir. Belden, binalara yaşamak ve işlerini yürütmek, iş dünyası için yüksek performanslı servis ve işletme, dinlence, eğlence ve basit veya karmaşık haberleşme çözümleri sunma noktasında geniş ürün yelpazesiyle doruk noktasındadır.

Bu rehber tek bir formda firmamızın Bina Yönetim Sistemlerine ne tip katkılar yapabildiğinin bir özetidir.Binlerce standart ürün arasından seçim yaparak karmaşık binalar dünyasıyla ilgilenen herkes – mimarlar ve tasarımcılar, müteahhitler, profesyonel danışmanlar, mühendisler, tesisatçılar, uzmanlar, iş ve mülk sahipleri- özel ihtiyaçlarını buradan çözebilirler.

 Yaşam Alanları

Kişisel ve profesyonel yaşamlarımız arasındaki sınırların azalması kadar, evlerimiz, iş yerlerimiz ve dinlence tesisleri de giderek daha fazla birbiriyle bütünleşiyor.Home ofis ve eğlence merkezlerinden çok fonksiyonlu iş yerlerine kadar, yaşam alanlarının yönetimi bize yeni fırsatlar sunuyor. En temel meydan okumamız hayatımızın her yönünü başarılı bir şekilde kontrol etmektir.

Hayatımızı kontrol etmek

Tam entegre klima kontrolünden, üst düzey bilişim sistemlerine, yüksek netlikte ses ve görsel eğlence

ekipmanlarına kadar modern yaşamın kalitesi karmaşık sistemleri yönetme yeteneğimize bağlıdır.Yeni ve inovatif teknolojiler şansımızı artırmaktadır.Verimli bina yönetim sistemleri tüm bunları entegre etmek için bize yardımcı olur.

Bina Yönetim Sistemleri

Bina içerisndeki ekipman ve tesisatlar, kontrol, izleme, bir çok işlev ve servisin optimizasyonunu

sağlamak için otomasyon ve ileri elektronik aygıtlarla birlikte tasarlanmaktadır. Bunlar, ısıtma, havalandırma, klima, aydınlatma ve güvenlik sistemleri ile elektrikli ve elektronik eşyaları içerir.Temel kontrol teknolojilerinin varlığına rağmen, günümüzün yaşam tarzı daha fazla entegrasyon ve verimliliğe gereksinim duymaktadır.

Belden

Yüksek hızlı elektronik kabloların üretimi ve geliştirilmesinde bir öncü olarak Belden, üstün nitelikli bina yönetim sistemleri için geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Eğer etkili bir bina yönetim sistemi kurma arayışında iseniz, mutlaka bizimle iletişime geçin.Yukarıdaki linkten indirebileceğiniz broşürümüz, Belden’in bina yönetim sistemlerinde kullanılmakta olan anahtar ürünlerinin genel bir görünümüdür.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş