"Enter"a basıp içeriğe geçin

Banner Engineering’den Barkod Okuyucular

Basit ve şık oldukları gibi, barkod okuyucular endüstriyel otomasyon içinde önemli ve ayrılmaz bir rol oynarlar. Bu elektronik cihazlar, envanter yönetimi gibi işlemler için yoğun bir şekilde kullanılmaktadır, Banner Engineering sayesinde barkod okuyuculara ethernet ile haberleşme yetenekleri kazandırılmıştır.

Banner Engineering, endüstriyel amaçlar için çeşitli senörler ve tarayıcılar  üreten bir firmadır. Gelişmiş barkod okuyucuları endüstriyel ortamlarda kullanım için uygun hale getirerek ağır iş yüklerini taşımalarına olanak sağlar.

TCNM Serisi Lazer Barkod Okuyucu

TCNM Serisi Lazer Barkod Okuyucu , saniyede 500–1000 tarama yapabilen, bir düzine doğrusal barkod sembolünden daha fazlasını çözen sağlam bir cihazdır. IP65 sertifikalı bir kasa içerisinde yer alan Smart-Teach buton ve LED göstergeleri ile kurulum ve diyagnostik işlemler son derece kolaydır. Gerekirse okuyucu ayrıca herhangi bir harici çoğullayıcı ihtiyacını ortadan kaldırarak bir sensör içi protokol yoluyla iletişim kurabilir.

 

iVu BCR Serisi Barkod Okuyucu

IVu BCR serisi barkod tarayıcısı, en son otomasyon gereksinimlerine uygun olarak tesis zemini hazır hale getirmek için gerekli her türlü özelliği ambalajlayarak, Banner Engineering’den son teknoloji ürünü bir gelişmedir. İlk olarak, tarayıcı DataMatrix, Linear ve Code 39 dahil olmak üzere çeşitli barkod tiplerini okur. Tarayıcı sağlam bir IP67 muhafazasına yerleştirilir ve doğru çalışma göstergesi için bir dizi LED ile desteklenir. Ayrıca ethernet ve RS232 haberleşmelerini de destekler ve tarayıcıyı kurmak veya çalıştırmak için harici bir bilgisayara gerek yoktur.

 

PresencePLUS P4 Serisi

PresencePLUS P4 serisi barkod tarayıcı, Code 39, Code 128 ve EAN-8 de dahil olmak üzere bir ve iki boyutlu kodları çözebilir. Bağımsız bir P4 muhafazasına sahip olan barkod okuyucu, birçok Banner Mühendislik tarayıcısında bulunan TEACH programını da içerir. İhtiyaç duyulursa, tarayıcı renk denetimi için ek renk eşleme aracıyla birlikte gelir. I / O’lar, tüm PresencePLUS sensörlerinde bulunan standart iletişim ile konfigüre edilebilir.

Banner Engineering, uygulama ne olursa olsun ihtiyaçlarınız için mükemmel bir barkod okuma ürününe sahiptir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş