"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dacel Mühendislik Şirket Yöneticlerinin Banner Engineering’i Ziyaretleri

Dacel şirket yöneticileri olan Erkan CİRİT ve Ali Rıza İÇÖZ,  çözüm odaklı çalışma prensibine dayalı olarak iş ortaklığı yürüttüğü merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Ortabatı bölgesindeki Minneapolis MN’de bulunan Banner Engineering’i ziyarette bulundular.

Banner Engineering, 1966 yılında Bob Fayfield tarafından kurulan Banner Engineering, problemleri çözmek için bilinen küçük bir mühendislik firması olarak başladı. Günümüzde Banner Engineering, endüstriyel otomasyon alanında dünya çapında tanınmış bir liderdir. Banner sensörleri ve görme sensörleri, LED ışıkları ve göstergeler, kablosuz ve emniyet ürünleri, Fortune 500’deki endüstri liderlerinden piyasaya yeni giren yenilikçiler için büyük ve küçük şirketler tarafından kullanılmaktadır. Banner, her yıl 40.000’in üzerinde farklı SKU ve yüzlerce yeni ürünün piyasaya sunulmasıyla birlikte, sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip üstün kaliteli ürün yelpazesine sahiptir.

Erkan CİRİT:

Banner Engineering zorlu sorunları çözmek ve otomasyon hedeflerine ulaşmak için oldukça başarılı ürünler geliştiren bir firmadır. Yıllardır sırtsırta yürüttüğümüz bu beraberliği nacizane bir ziyaret ile süslemek istedik.

Ali Rıza İÇÖZ:

Dacel Mühendislik olarak birçok projede dönem dönem kalite ve devamlılık için yeni arayışlarımız olmuştur. Banner engineering bu konuda bizim en büyük destekcimiz. Kalite ve devamlılıktan asla taviz vermeyen ürünlerini tüm projelerimizde kullandığımızı söyleyebilirim. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti ve Dacel kalitesini ortaya koyabiliyoruz.

Ziyaretten Kareler;

Banner Engineering’i sizde gezebilirsiniz!

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş