"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni L-GAGE® LTF Zaman ve Mesafe Sensörü

LTF Sensörler Renk, Malzeme veya Parlaklık ne olursa olsun 12M’ye kadar yüksek performans sunar.image (3)

LTF Serisi Sensörler, düz ve açısısı ne olursaolsun 12m ye kadar renk, malzeme ve parlaklık farketmeksizin  yüksek kalite çözümler sunar.

  • Analog ve ölçme ve algılama uygulamaları için Dijital Çıkışlar
  • Aralık sınıf kombinasyonu en iyi tekrarlanabilirlik ve doğruluk son derece güvenilir bir hedef algılama ve hassas mesafe ölçümü sağlamak
  • İki satırlı, kolay kurulum, sorun giderme ve gerçek zamanlı uzaktan ölçüm için sekiz karakter ekran ve buton programlama
  • Dayanıklı IP67 gövde, yüksek ortam ışığı bağışıklığı ve sıcaklıklar arasında istikrarlı performansı zorlu ortamlarda güvenilir performans sağlar
  • Gecikme sayaçlarını dahil olmak üzere gelişmiş seçenekler, ölçüm modları ve cross-talk kaçınma tetikleyen gelişmiş özellikler.

 

Uygulama Örnekleri:

1-Lastik Üretim sırasında Parlak Siyah Sırt Kauçuk Döngü Kontrol

image (6)Bir lastiğin imalatı sırasında, lastik sırtı kauçuk uzunlukta kesilir önce bir perdahlama makinesi ile işlenir. Aşırı veya yetersiz gerginlik kullanılamaz hale, deforme veya bu malzemeyi zarar verebilir. süreçler arasındaki gevşek malzeme Döngüler bu gerilimi düzenler. Bu döngüler yakından izlenmesi gerekir ve makine hızı malzemeye uygun gerilimi muhafaza edecek şekilde ayarlanır. Ancak, bu malzemenin renk ve parlaklık çoğu algılama teknolojileri için tutarlı ve doğru algılama zorlaştırmaktadır.

Açıklama:

LTF Serisi Lazer Ölçüm Sensörleri sırt kauçuğu döngüler izlemek için onları ideal bir çözüm haline mesafelerde muazzam doğruluk sunmak ve hedef renk veya yansıtma etkilenmez. Bunlar yüksek aşırı kazanç, üstün sinyal kontrolü ve otomatik adaptif lazer güç kontrolü bulunmaktadır. Kombine, bu özellikler bir mesafeden ve bir açıyla. En zorlu karanlık ve yansıtıcı hedeflerin güvenilir algılanmasını sağlamak döngü üzerinde dağıtılan bir LTF serisi sensör sürekli döngü düşük noktasına sensörden gelen mesafeyi ölçer. Analog çıkış web gerginliğini düzenleyen makine hızı sürekli ayarlamalar yapar. Ayrık çıkış döngü boyutu her zaman dışarıda operatör atanmış parametrelerin düşerse alarm tetiklemek için yapılandırılmıştır.Sensör LCD ekran üzerinden erişilen bir sezgisel ve kolay kullanımlı menüsü vardır. Dört on-board dokunmatik tuşlar operatör sensörü menüsü, set denetim parametrelerini gezinmek ve yapılandırmak için izin ve iki satırlı, sekiz karakterli ekran izlemek ve denetimler yönetmek kolaylaştırır.

2-Bir Mesafe Araç Door Bölüm varlığı ve pozisyonu Doğrulama

image (5)

Bir araba kapısının iç ve dış paneller araya önce, yapısal, ses yalıtımı ve kapı ev sahipliği sistemlere gerekli diğer bileşenler yerine sabitlenmelidir. Bu işlem sırasında, küçük bir alüminyum bileşeni, bir kapı iç paneli üzerine kaynak olacaktır. bölüm pozisyonuna yerleştirilir ve daha sonra kaynak olacak bir robot çalışma hücresine aktarılacaktır. kaynak yapıldığında bileşen yerleştirilen eksik veya yanlış ise kapı paneli kullanılamaz olacaktır.

Açıklama:

Bir LTF Serisi Lazer Ölçüm Sensörü doğruluğu önemlidir ve hedefe erişmeye zor olabilir. Nerede böyle kontrol uygulamaları için ideal bir çözümdür tek LTF serisi sensörü, yaklaşık sekiz metre mesafede ve de kaynak hücreyi çevreleyen sert, koruma yüklü hedef açısı. Bu mesafeden sensör ekipmanıyla temas olmayacak veya kaynak hücre içindeki tehlikelere maruz. Sensör tarafından sunulan yüksek aşırı kazanç kadar 12 metrelik bir algılama çeşitli destekler ve ya bir açıdan nesneleri algılamak için sensör sağlar. Onun olağanüstü doğrusallık, tekrarlanabilirlik ve çözünürlük hedef konumunda bile küçük farklılıklar tespit edilecektir emin olun. LTF Serisi Lazer Ölçüm Sensörleri denetimleri basitleştirmek ve kullanımı ve dağıtmak kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Her sensör, kullanıcıların varlığı doğrulama ile pozisyon muayene birleştirmek için izin, ayrık ve tek analog çıkışa sahiptir. Onlar iki satırlı, sekiz karakterli LCD ekran ve sezgisel bir menü bulunuyor. Bu özellikler muayene kurulum, dağıtım hızlandırmak ve izlemek ve denetimler yönetmek kolaylaştırır kolaylaştırır.

3-Yüksek Hacimli Hopper içinde İçerik Düzeyleri İzleme

image (4)Sakız bir ekstrüder üstünde yer alan bir yüksek kapasiteli hazne içinde yığılan edilir. Sakız sürekli haznenin içine taşınmaktadır. iletim sistemi ve diğer hataları ile ilgili sorunlar sakız yetersiz miktarlarda sistemi yoluyla işlenen neden olabilir. ekstrüder veya haznenin içindeki hatalar yedekleme sistemi, hatta taşmasına neden olabilir. Hopper’ın içeriğinin sürekli izlenmesi sorunları tespit yardımcı ve kayıp ürünü ve verimliliği azaltabilir.

Açıklama:

Tek bir LTF Serisi Lazer Ölçüm Sensörü bir metre ve besleme hunisi bir yarısından fazlasını yüklenir. Bu mesafeden, sensör sistemi operasyonları engel olmaz veya ekipman ya da sakız ile temas. Sensör yüksek aşırı kazanç, üstün sinyal kontrolü ve otomatik adaptif lazer güç kontrolü bulunmaktadır. Bu özellikler ne olursa olsun Haznenin içindeki renkli veya yansıtıcı yüzeylerin, uzağa kadar 12 metre arasında sakız güvenilir şekilde algılanmasını sağlar. LTF serisi sensörlerin olağanüstü doğrusallık, tekrarlanabilirlik ve çözünürlük sakız kütlesine sensörden mesafeyi ölçmek muazzam doğruluğunu sağlamak. Sensör on-board dokunmatik tuşlar, üç durum göstergeleri, bir iki satır, sekiz karakter dört sahiptir dijital ekran ve sezgisel bir menü. Kombine, bu varlıkların sensör yapılandırmasını ve denetim kurulumu kolaylaştırır. Sensörün analog çıkış sakız hunisi verilir hızını düzenlemek için tasarlanmıştır. Sakız miktarı hiç muayene kurulumu sırasında operatör tarafından belirlenen sınır aşan olursa, ayrık çıkış kapatmaya tedarik beslemesini tetikleyecektir.

Bu ürünü Dacel Mühendislik‘ten tedarik edebilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş