"Enter"a basıp içeriğe geçin

MSP40 Full Gigabit Layer 3 Switch

Verimliliği, güvenliği ve ağ çalışma süresini iyileştirir.

Gelecekte olması tahmin edilen çok daha yüksek hızların yanısıra müşterileriniz bugünün band genişliği gereksinimlerini karşılayan bir ağ altyapısına ihtiyaç duyar.

Bu ihtiyacı karşılamak için yeni hirschmann MSP40 switch pazardaki herhangi bir modüler kompakt swicth den çok daha fazla Gigabit portları teklif eder.

MSP40 switch modülerliğin ve yüksek performansın mükemmel karışımını sunmak için dizayn edilmiştir.

Örneğin, cihazın tek Gigabit ve 2,5 Gigabit portlarının her biri, bakım zamanlarında ağ kesintilerini sınırlamak ve gelecekte 10 Gigabit hızına yükseltme yapmak için çalışırken değiştirilebilir.

Önemli Özellikleri:

  • Artan bant genişliği ihtiyacını çeşitli bağlantı noktası türleri ve hızları(28 porta kadar) aracılığıyla tek Gigabitten 2.5 Gigabit e kadar karşılar, beklenen bir gelecek IEEE standardı.
  • DIN rayına monte edilebilen kompakt tasarımlı, yüksek derecede metal / alüminyum gövde ile sert, alan kısıtlı uygulamalarda çalışırHem eski bakır ağlarını hem de daha yeni fiber kablolama ağlarını destekler
  • Yeni dahili Power over Ethernet Plus (PoE +) üzerinden modülü sayesinde ek bir 120 watt güç üretir
  • Bir tıklama mekanizması / modül aracılığıyla aletsiz birleştirir.
  • HiDiscovery ,Endüstriyel  HiVision veya web arayüzü kullanarak basit konfigürasyona ve teşhise imkan sağlar.

Hedef Uygulamalar:  MSP40’ın eşsiz özelliklerinin kombinasyonu – port türleri ve hızları, kompakt boyutlar, sağlamlaştırılmış gövde ve daha fazlası – daha büyük endüstriyel ağlarda veya  gelecekte boyutunu veya mesafesini büyütebilecek endüstriyel ağlarda kullanılabilmesi için ideal hale getirir.

Buna nakliye, ayrı imalat, otomotiv ve maden endüstrileri dahildir.

Kime satarım: 

  • Geniş büyüklükte ağı ve anında yüksek bant genişliği ihtiyacı ve/veya gelecekte 10 gigabit hıza güncelleme ihtiyacı olan müşterilere
  • Sınırlı alanı olan müşteriler ve sert endüstriyel koşullara dayanacak kadar dayanıklı küçük  cihazlara ihtiyacı olan müşteriler

Daha fazla öğrenmek için: Müşterilerinize MSP40 anahtarı hakkında kapsamlı tavsiyeler sunmanıza yardımcı olmak için, size bir müşteri tanıtım broşürünü, en son ürün bültenini, teknik geliştirmeler hakkında ayrıntılı bir sunum indirmek için bir bağlantı, bir satış rehberi SSS ve web sitelerinizi güncellemek için e-katalog bilgileri sunuyoruz.

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş