"Enter"a basıp içeriğe geçin

LTF Serisi Lazer Mesafe Ölçüm Sensörleri

24 m’ye Kadar Yüksek Hassasiyetle Mesafe Ölçümünde Mükemmel Çözüm

Algılanması zor kauçuk bir malzeme üzerinde gerginlik kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?  Ya da düşük açılarda dahi parlak yüzeyli malzemelerin mesafe ölçümüne mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Uzun mesafede yüksek hassasiyete ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamalar için LTF Serisi hizmetinizde.

Time of Flight Tekonolojisi ile çalışan LTF Serisi Lazer Mesafe Ölçüm Sensörleri, 12 m menzile ve 0.3 mm hassasiyete kadar algılama yapar. Gelişmiş algılama algoritmaları sayesinde, renk değişimlerinden en az etkilenecek şekilde endüstrinin ihtiyaç duyduğu pek çok uygulama için mükemmel sonuçlar verir.

* %90 beyaz hedeflerde 12 m, %18 gri hedeflerde 11 m, %6 siyah hedeflerde 7 m’ye kadar algılama

LTF Serisi Lazer Mesafe Ölçüm Sensörlerine ait ürün bilgisine  buradan ulaşabilirsiniz.

LTF serisini öne çıkaran özellikler aşağıdaki gibidir:

• Ayrı ayrı programlanabilen analog ve dijital çıkışları sayesinde ölçüm ve algılama uygulamalarında kullanılabilir.
• Sınıfının en iyi menzil, tekrar edilebilirlik ve doğruluk oranlarına sahip olması sayesinde son derece tutarlı sonuçları yüksek hassasiyetle verir.
• İki satır ve sekiz karakterlik ekranı ve programlama butonları sayesinde kurulum, hata tespiti ve gerçek zamanlı ölçüm bilgisini izlemek son derece kolaydır.
• Sağlam IP67 gövdesi, ortam ışığına karşı yüksek dayanımı ve farklı sıcaklık değerlerinde dahi son derece tutarlı sonuçlar vermesi sayesinde en zorlu ortam şartlarında dahi doğru sonuçlar vermesini sağlar.
• Gelişmiş dahili algoritmaları sayesinde; çıkış gecikmesi, gelişmiş tetikleme özellikleri ve farklı sensörlerden etkilenmeme algoritmaları gibi üstün özellikleri bünyesinde barındırır.

Gelişmiş algılama teknolojisi sayesinde renk değişimlerinden etkilenmeden algılama

* 12 m ve 24 m menzilli modellerde, 1 x Analog Output + 1 x Dijital Output’lu modellerle birlikte artık IO-Link özellikli 2 x Dijital Output’lu modeller de piyasada!

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş