"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hirschmann’ın yeni sağlamlaştırılmış (Ruggedized) Gigabit Katman 3 Routing IP65/IP67 OCTOPUS Switch’i

Özellikle ulaşım, üretim ve makine imalatçılarında  artan ağ kullanılabilirliğini ihtiyacı olanlar için, Hirschmann’nın yeni OCTOPUS OS30/34 ailesine ait bu ürün grubunu  eklemiştir.

Endüstriyel Ethernet için Ruggedized IP67 switch
Endüstriyel Ethernet için Ruggedized IP67 switch

Veri zenginliği açısından  endüstriyel ayarlarınızı geliştirin.

Günümüzün veri açısından zengin endüstriyel çevres şarttlarının taleplerini karşılayın- Gigabit OCTOPUS gelişmiş ağ kullanılabilirliği ile güvenilir veri iletişimi için sistemlere ve makinelere sağlam bağlantı olanağı verir.

Kesintiyi azaltın – Switch en az kesinti için hızlı yedekleme mekanizmalarına IEC 61375 de belirlenen en son baypas röle özelliği destekler.

Network tasarımınız gelecekteki değişiklerden etkilenmez – Bakır veya fiber bulunan Gigabit Ethernet portları ile,  Modüler donanım ve yazılım gelecekteki değişikliklerden etkilenmeyecek bir network tasarımı ve mümkün olan en iyi yatırım koruması için maksimum esneklik sağlar.

Esnekliği arttırın – Bu bileşenler anahtarlama ve iletme yazılımı ile kullanılabilir.

İki özelleştirilebilir gövdeden birini seçin

Mühendisler, sistem entegratörleri ve makine üreticileri iki konfigüre edilebilir gövde arasından kendi ağlarının ihtiyaçlarına en iyi uyacak switchi seçebilirler:

Küçük gövde 4 Gigabit port ve en çok 15 PoE porttan oluşan maksimum 20 porta imkan verir.

Tam boyutlu OCTOPUS  her bir OCTOPUSda toplamda 28 port sağlar ve bunun  için 8 ilave Fast Ethernet portu eklenerek yapılır.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş