"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hirschmann™ OpenBAT Clear Space® Wireless

Yeni Hirschmann™ OpenBAT donanım platformu en yüksek hız ve güvenillirlikte maksimum esneklik sağlar. 

openbat_1

Yenilikçi teknoloji: WLAN şimdi 50% daha hızlı.

Güvenilir ve esnek: OpenBAT pazardaki çok yönlü çözümler arasında en iyisidir.

Clear Space® teknolojisi ve tümleşik ESD koruma: maksimum ürün ömür ve sağlamlık için

Faydalarınız

Bu yeni ürün grubu hali hazırda bilinen diğer Hirschmann BAT ürünlerinde kullanılan güçlü yazılım üzerine inşa edilmiştir. En önemli faydaları, altyapılar için yüksek WLAN yetenekleri, WDS ve MESH network için tümleşik Routing, Güvenlik ile WAN erişimlerinde VPN ile redundancy sayesinde maksimum esneklik ve üstün performanslarıdır. Tümü kullanıcı tarafından yönlendirilen yönetim yazılımlarımızla desteklenir ve en etkili çözümlere ulaşmak için idealdirler.

Ürün Avantajları

OpenBAT ürünleri BAT-R (IP20) ve BAT-F (IP67) serilerini içeren, IEEE 802.11n iletim standartlarını, ve 450Mbps ‘e kadar data hızlarına çıkabilen hem 5GHz hem de 2.4GHz bandlarını destekleyen ürünlerdir.
Her iki ürün serisi de yeni bir donanım üzerinde ve en önemlisi Hirschmann tarafından geliştirilen ve patenti alınan yeni Clear Space® wireless arayüzüyle, özellikle endüstriyel çevrelerdeki gereksinimlere uygun üretilmektedir. Ayrıca arttırılmış yönetim, güvenlik ve layer3 IP routing üzerinde servis kalitesi sağlayan güçlü HiLCOS işletim sistemine sahiptirler. Radyo modülleri ve Ethernet LAN portlarının sayısı ve besleme gerilimi seçenekleri bağımsız konfigüre edilebilir. Bu access point’ler ve client’lar, enerji üretiminden, petrol ve doğalgaz endüstrisine, raylı ulaşımdan, atık su arıtmaya kadar düzinelerce uygulama için tanımlanmış hemen tüm sertifikalara sahiptir.Hızlı ve kararlı altyapı kurulumlarında, kablosuz dağıtım sistemleri ( WDS ) ya da noktadan-noktaya bağlantı olarak kullanılabilirler.

Patentli yüksek kalite OpenBAT WLAN cihazları kullanıcıya uzun ömür performansı ve üstün radyo link kalitesi sunmaktadır.

Yeni ürün ailesi Hirschmann™ OpenBAT donanımı, WLAN cihazlarındaki en son teknolojidir , WLAN teknolojisindeki yeni bir evrimi temsil eder, BAT300 cihazlarıyla karşılaştırıldığında WLAN network hızı %50 arttırılmıştır. Hirschmann™ tarafından tasarlanmış, geliştirilmiş ve patenti alınmış  OpenBAT platformu ihtiyaç duyduğunuz; güç kaynakları, gövde tipleri, özel sertifikasyonlarla ilgili neredeyse sınırsız bir ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Platform, OpenBAT cihazlarının bireysel Acess Point ya da BAT-Kontrolör tarafından nerkezi olarak yönetildiği her iki durumda da bir kablosuz network tasarımı yaparken size ekstra esneklik sağlar. Yeni nesil BAT %30’a kadar maliyet tasarrufu sunar, montaj karmaşıklığını azaltır , ESD korumasına sahiptir, güç beslemesi ve fiber portları direkt olarak OpenBAT donanımı içerisine yerleştirilmiştir. Dahası, ESD deşarj koruması uzun radyo ömrünü garanti eder, maliyet tasarrufu sağlar.

Clear Space® Wireless

Bandgeçiren filtre uygulaması ortamdaki diğer radyo sinyalleri nedeniyle oluşan bozunmayı engellemeye yardımcı olur. Elde edilen bu Clear Space® Wireless (  Net Alan ) daha uzak mesafelerde kesintisiz iletim istikrarı sağlar.450 Mbps’lık en yüksek performans hızıyla HD video akışı gbi yeni uygulamalar için uygundurlar.

Standart Özellikler :

Arttırılmış sıcaklık aralığı

Genişletilmiş şok ve titreşime dayanıklılık

Gigabit Ethernet destekli yeni CPU platformu

Uygulamaya göre seçilebilir güç besleme girişleri

Dikey Uygulamalar için gereken tüm sertifikasyonları destekler

Endüstriyel çevreler için gereken zorlu şartlara uygun en yeni tasarım

Uzun ömürlü cihazlar, yüksek MTBF garantisi, düşük hata oranı

Yeni uygulamalar ve güvenilir bağlantı için en iyi radyo teknolojisi

Redundant tasarım yüksek kullanılabilirlik ve network kararlılığı sağlar

BAT-Kontrolör veya kontrolörsüz çalışabilme esnekliği

Güçlü işletim sistemi ter türlü uygulama çözümünü garanti eder

Güvenilir bir network garantisi için en yüksek güvenlik standartlarını destekler

 

OpenBAT Ürün Konfigürasyonu için buraya tıklayınız

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş