"Enter"a basıp içeriğe geçin

DF-G2 İle Yüksek Hızda Hap Saymak

Uygulama: Küçük hapları saymak

Zorluk: Haplar çok yüksek hızda hareket eder

Çözüm: DF-G2 Küçük Cisim Algılama Fiber Amfisi

Avantajları: Hızlı bir tepki süresi ile oldukça küçük boyutlarda cisimleri algılar

Farmostik paketlemede, her bir şişede gereklen sayıda ilacın olması için, hapların, kapsüllerin ve jelatinli kapsüllerin doğru sayılması gerekir.

Farmostik ve tıbbi endüstrilerde hapların birbirinden ayrılması ve şişelere yan yana yada aynı anda düşmemesi için bir ilaç dağıtım sistemi kullanılır. Bunların tümü çok yüksek hızda yapılır; bu da hapların doğru bir şekilde dağıtıldığını doğrulayacak ve küçük cisimleri yüksek hızda sayabilecek bir sensöre olan ihtiyacı ortaya çıkarır.

Açıklama
Banner’ın DF-G2 küçük cisim algılama fiber amfisi, küçük cisim algılama ve sayım uygulamaları için idealdir. Hızlı tepki süresine sahip DF-G2 amfisi, 3 mm hap gibi oldukça küçük boyutlarda cisimleri algılayabilir. Haplar şişelere düştükçe DF-G2 amfisine bir output gönderilir, böylece haplar sayılır.

DF-G2, otomatik kazanç ayarı sayesinde çok tozlu ortamlarda bile doğru sayım yapabilir. Hızlı olayları algılamada daha hızlı tepki süresi ile çalışabilen amfide isteğe bağlı bir totalizer özelliği mevcuttur. Totalizer 1 ila 1.000 arasında bir değer seçilebilir ve belirlenen değere ulaşıldığında sıfırlanacak şekilde ayarlanabilir.

Banner’ın DF-G2 Küçük Cisim Algılama Fiber Amfisi, farklı teach(öğretme) modları ve üzerindeki butonu ile hassasiyetin manuel olarak ayarlanabilmesine imkan sağlar. Kullanımı basit bir arayüz üzerinde tek bir düğme ile TEACH (Öğretme) ve SET (Ayarlama) yapılabilir.

İlgili ürün için tıklayınız:

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş