"Enter"a basıp içeriğe geçin

Cat 6A Endüstriyel Ethernet

Daha yüksek bant genişliği, daha geniş bir frekans aralığı, Ethernet (PoE) üzerinden daha fazla güç ve çevre koruması ile tasarlanan DataTuff Cat 6A kablosu, veri iletimi için inanılmaz derecede hızlı ve güvenilir bir yol sunar. EMI gürültüsüne, yağa, ultraviyole (UV), aşırı sıcaklıklara ve diğer tehlikeli elementlere maruz kalan ortamlarda bile performans garanti edilir.

DataTuff Cat 6A kablosu, on yıla kadar çeşitli kurulum koşullarında tutarlı performans sağlamak için bağlı çift yapı ile üretilmiştir. 100W’a kadar tip 3 ve tip 4 PoE, 100m üzerinde 10Gb / s’ye kadar veri aktarım hızları ve 500 MHz’lik genişletilmiş frekans aralığı ile bu kablolar, yüksek verim, hız ve güvenilirlik gerektiren zorlu ortamlar için idealdir.

Özellikleri

-Ekranlı ve ekransız, düzenli ve aşırı sıcaklık kablo seçenekleri
-100 metreden 10 Gb / s'ye kadar bant genişliği ve 500 MHz frekans aralığı
-100W tip 3 ve tip 4 PoE'ye kadar destekler
-Dayanıklılık, gürültü bağışıklığı ve kurulabilir performans için gümrüklü bükümlü çift yapı
-Belden’in sınırlı garantisi ile 10 yıllık performans tutarlılığı ve güvenilirliği garantisi
-Standart sıcaklık aralığı -40 ° C ila + 75 ° C veya yüksek sıcaklık seçeneği -70 ° C ila + 150 ° C
-Yangına dayanıklılık için CMR dereceli dış mekan kullanımı için güvenlidir
-Endüstriyel REVConnect ve standart RJ45 konnektörlerle uyumlu

Faydaları

-Daha yüksek bant genişliği ve Ethernet (PoE) üzerinden daha fazla güç yoluyla daha hızlı, yüksek hacimli veri aktarımı ile optimum ağ performansını koruyun.
-Bağlı bükülü çift tasarım ve 10 yıllık performans garantisi ile uzun vadeli güvenilirliği garanti edin ve kurulum streslerini aşın.
-Yağ, UV ve EMI paraziti gibi tehlikelere karşı dayanıklı, endüstriyel düzeyde sağlam, sağlam bir çözüm ile sahada huzurun sağlanması.

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş