"Enter"a basıp içeriğe geçin

BELDEN’DEN AKILLI BİNALARA VERİMLİ KABLO ÇÖZÜMLERİ

Kablolama, asla bu denli önem kazanmamıştı hayatımızda. Her binanın, kamu veya özel sektör, hayatını sürdürdüğü kendi kendine yeten bir çevresi vardır.İki binanın birbirine benzerliği çok nadiren iki insanın birbirine benzerliği kadardır.Farklı ekonomik koşullar, tasarım, işlev ve performans ihtiyacı farklı çözümler gerektirir. Belden, binalara yaşamak ve işlerini yürütmek, iş dünyası için yüksek performanslı servis ve işletme, dinlence, eğlence ve basit veya karmaşık haberleşme çözümleri sunma noktasında geniş ürün yelpazesiyle doruk noktasındadır.

Binlerce standart ürün arasından seçim yaparak karmaşık binalar dünyasıyla ilgilenen herkes –mimarlar ve tasarımcılar,müteahhitler, profesyonel danışmanlar, mühendisler, tesisatçılar, uzmanlar, iş ve mülk sahipleri- özel ihtiyaçlarını buradan çözebilirler.

Mavi ile belirtilenler …..

Belden’in Endüstriyel Şartlar için kablolarını temsil eder.Kablolar, işletmeleri verimli tutmak için en üst performanslı bilgi değişimi ve bilgi depolama çözümleri sunar.

Kırmızı ile belirtilenler …..

Belden’in Yeni Nesil kablolarını temsil eder.Yüksek performanslı kablolar personel ve binaların fiziksel güvenliğini sağlayan ekipmanlarla kullanılmaktadır, şunları içerir – Geçiş Kontrol Sistemleri, CCTV ve alarmlar.

Portakal ile belirtilenler ….

Belden’in IBDN kablolarını temsil eder.Kategori ve fiber optik kablolar, en hızlı iletim, band genişliği ve boşluk payı ile verimli iş ortamları sağlar.

Yeşil ile belirtilenler ….

Belden’in Broadband kablolarını temsil eder.CATV kabloları, analog, dijital, interaktif tv, video ve internet içersinde ses ve görüntü kalitesini en üst düzeye çıkartır.

Mor ile belirtilenler ….

Belden’in ses ve video kablolarını temsil eder.Ses ve video kabloları profesyonel yayınların kaliteli çıkışlarını alıcılara mükemmel düzeyde ulaştırarak en iyi performansı sağlar.

Zeytin rengi ….

Belden’in konutlar için kablolarını temsil eder.Akıllı kablolar akıllı binalar yapmak için kullanılır – home ofis destekleri, akıllı ekipmanlar, enerji kullanma servisleri, çevresel konfor ve güvenlik.

akilli_binalar

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş