"Enter"a basıp içeriğe geçin

Belden, LioN-Power Ürün Portföyünü Genişleterek IIoT Bağlantı Taleplerinin Arttırılmasını Sağlamaktadır

Kritik uygulamalar için sinyal iletim çözümlerinde dünya lideri olan Belden, endüstriyel üreticilerin hızlı büyüyen Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) bağlantı gereksinimlerini basitleştirilmiş cihaz otomasyonu yoluyla ele almasına yardımcı olmak için Lumberg Automation LioN-Power IO-Link Sistemini genişleterek ürün ailesine yeni ürünler kattı. LioN-Power ailesine yapılan yeni güncellemeler, maksimum çok yönlülük ve maliyet etkinliği sunmaktadır. Standart protokollerden yararlanmaya ek olarak, ürünler özel programlama becerilerine olan ihtiyacı ortadan kaldıran kullanıcı dostu entegrasyon ve konfigürasyon araçlarına sahiptir. Ayrıca, LioN-Power IO-Link Sistemi, akıllı bir IO-link sensörlerinin ve aktüatörlerinin teşhis verilerini bir arıza meydana gelmeden önce ileterek öngörücü bakım yapılmasını mümkün kılar.

LioN-Power IO-Link Sistemindeki geliştirmeler:

  • Lumberg Automation, 10 dijital giriş ve 6 dijital çıkış (10DI 6DO) ve 16 evrensel kullanılabilir giriş ve çıkışa (16DIO) sahip iki LioN-Power IO-Link I/O Hub’ı ekledi. IO-Link cihazları, IO-Link Master’lar ve I/O Hub’lara  sistem başına artık 132 I/O sinyali  kolayca bağlanabilir. Böylece pasif durumdan aktif sistemlere güncelleme yapmak veya dağıtılmış ortamlarda birçok dijital sinyal toplamak için etkili bir yol sunar. Ayrıca, IO-Link cihazları gelecekte TMG IO-Link Cihazları ve TE konsept aracı ile sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Tüm LioN-Power System bileşenleri otomotiv, makine, gıda, ulaştırma, robotik gibi tipik zorlu ve kapalı ortamlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

İlgili ürünümüz için resime tıklayabilirsiniz:

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

Paylaş